Carnage
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GTA IV - Lansarea Confirmata

4 posters

Go down

GTA IV - Lansarea Confirmata Empty GTA IV - Lansarea Confirmata

Post  Nihall Fri Nov 28, 2008 11:55 pm

Rockstar a confirmat, miercuri, că jocul se va lansa pe PC pe 21 noiembrie şi, prin vocea lui Sam Houser, fondator Rockstar, ne-a asigurat că "jocul arată extraordinar şi se comportă perfect pe PC".

Nico Belic este un est european ce încearcă să îşi facă loc printre gangsterii din Liberty City (un simulacru murdar al New York-ului). GTA IV beneficiază de o grafică mult îmbunătăţită şi o tehnologie care îşi face loc din ce în ce mai des în jocurile de astăzi: Endorphin. Aceasta ajută personajul principal să îşi păstreze o naturaleţe a mişcărilor şi să reacţioneze cât se poate de real în diverse situaţii, cum ar fi accidentele de maşină sau să şchiopăteze ocazional din cauza unei vechi răni de război.
Nihall
Nihall
Admin
Admin

Posts : 43
Join date : 2008-11-28

https://cs-xlk.forumotion.com

Back to top Go down

GTA IV - Lansarea Confirmata Empty Re: GTA IV - Lansarea Confirmata

Post  vNr Sat Nov 29, 2008 1:38 am

frumos Very Happy:X:X pacat ca mie nu o sa imi mearga Sad dar il iau ptr psp Very Happy:X
vNr
vNr
Admin
Admin

Posts : 53
Join date : 2008-11-28
Age : 31
Location : on the chair :X

http://laleagane.ro

Back to top Go down

GTA IV - Lansarea Confirmata Empty Re: GTA IV - Lansarea Confirmata

Post  k3nt Sat Nov 29, 2008 10:57 am

nici mie nu mi va merge jocul dar traineru e bestial Very Happy
k3nt
k3nt

Posts : 14
Join date : 2008-11-29

Back to top Go down

GTA IV - Lansarea Confirmata Empty Re: GTA IV - Lansarea Confirmata

Post  masterlord Sat Nov 29, 2008 11:16 am

Din cate mi se pare mie a inceput sa seamene din ce in ce mai mult NFS cu Gta dar asta e viata Smile) poate in 2 3 ani o sa jucam NFS prin San Andreas Smile) . Jocul GTA 4 este foarte bine realizat , personajul principal din joc chiar schiopatand dintr o rana mai veche de razboi.
masterlord
masterlord

Posts : 16
Join date : 2008-11-29

Back to top Go down

GTA IV - Lansarea Confirmata Empty Re: GTA IV - Lansarea Confirmata

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum