Regulament Membrii Clan INGAME

Go down

Regulament Membrii Clan INGAME

Post  vNr on Sat Nov 29, 2008 4:07 am

In timpul meciurilor / antrenamentelor trebuie respectate niste reguli de asemenea, acestea fiind:

۩ In timpul meciurilor ۩ :
1. Toata lumea asculta de Clan Leader (-cl-) si Team Leader (-tl-) - > 2 pct penalizare
2. Se vorbeste numai pe s_t (say_team pentru cine nu stie butonul "U")- > 1 pct penalizare
3. Nu se aduc cuvinte jignitoare nici coechipierilor nici adversarului - > 2 pct penalizare
4. Nu se iese din meci oricare ar fi scorul si oricare ar fi situatia serverului decat daca zice Clan Leaderul- > 3 pct penalizare
5. NU se folosesc CODURI (am eu personal grija sa nu mai aveti calculator in cazul in care folositi) - > 10 pct penalizare
6. In timpul meciului se iese de pe mess/bitcomet/DC++/winamp/skype/mozilla/internet explorer/opera/google chrome pentru a nu dauna jocului vostru - > 1 pct penalizare
7. Fiecare meci se joaca la nivel maxim indiferent de cat de bun este adversarul

۩ In timpu antrenamentelor ۩ :
1. Toata lumea asculta de CL sau de TL - > 2 pct penalizare
2. Nu se aduc cuvinte jignitoare colegilor - > 5 pct penalizare

©®Regulamentul este facut 100% facut de mine (vNr) si nu vreau sa fie furat daca voi prinde pe cineva cu exact aceleasi cuvinte puse la regulament voi actiona ca atare™©

Stafful isi reverva dreptul de a modifica sau adauga reguli asa ca intrati pe cat de des posibil aici !!!
vNr
Admin
Admin

View user profile http://laleagane.ro

Back to top Go down

Back to top